Noční návštěva

Noční návštěva - Caroll Goodman | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Caroll Goodman
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Noční návštěva.pdf


Chcete si knihu přečíst?Noční návštěva ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Caroll Goodman. Číst Noční návštěva Online je nyní tak snadné!

POPIS


Jedné noci, uprostřed sněhové bouře, vystoupí z autobusu Alice s desetiletým synem Orenem. Prchají před jejím násilnickým manželem a zoufalá Alice se snaží schovat a ochránit sebe i své dítě. Jedno tajemství si ovšem nechává pro sebe. U autobusu je vyzvedne Mattie, padesátiletá sociální pracovnice, která žije sama v polorozpadlém domě uprostřed lesa. Když je potřeba se uprostřed noci o někoho postarat, volají právě jí. Podle pravidel by měla odvézt Alici a Orena na místní ubytovnu, ale místo toho je vezme k sobě domů. Že Oren jí připomíná mladšího bratra, který před třiceti lety zemřel, když mu bylo deset, si ovšem Mattie nechává pro sebe.Zatímco sněhová bouře okolo nich zesiluje, vyplouvá minulost obou žen na povrch. Která z nich je víc nebezpečná a která ve větším nebezpečí?


...cká zahrada hl. m. Prahy sídlí v pražské Troji už více než 80 let ... BTS SMUT CZ - (Noční návštěva) Jungkook x Taehyung 18 ... ... . Kniha Noční návštěva už na první pohled působí jako další z mnoha zimních thrillerů odehrávajících se uprostřed lesa daleko od všech. Jenomže chyba lávky! Letošní novinka od Cosmopolisu je totiž mnohem více. Máme před sebou zajímavě sepsaný psychologický román s prvky napětí a duchařiny, který v blogerském ... Ukázka z knihy Noční návštěva od Carol Goodmanové: Na ten shoz ... Kniha: Noční návštěva - Carol Goodman | Knihy.ABZ.cz ... ... Ukázka z knihy Noční návštěva od Carol Goodmanové: Na ten shoz jsem úplně zapomněla. Už je to čtyřiatřicet let, co jsem naposledy použila posuvnou stěnu pod Calebovou postelí, vedoucí na uzavřené zadní schodiště. Než ty schody nechali uzavřít, ptala jsem se svého otce, na co ta posuvná stěna je, a on mi líčil, že ... Noční náv...SOUVISEJÍCÍ KNIHY