Ptáci se zlomenými křídly

Ptáci se zlomenými křídly - Ayşe Kulinová | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Ayşe Kulinová
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Ptáci se zlomenými křídly.pdf


Chcete si knihu přečíst?Ptáci se zlomenými křídly ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ayşe Kulinová. Číst Ptáci se zlomenými křídly Online je nyní tak snadné!

POPIS


Stane-li se vaším náboženstvím láska, budete se všude cítit jako doma. V Německu se dostane k moci Hitler a Schlimannovi se odtud stejně jako další Židé rozhodnou uprchnout. Útočiště najdou v Turecku, ale ani tam se nevyhnou problémům — vojenské převraty vnášejí do země nepokoje a nejistotu. Oni sami se v novém domově musejí vyrovnat s cizí kulturou, a navíc se opět setkají s antisemitismem. Současně je to příběh neobyčejných, silných žen. Trápení a životní zvraty Elsy, Suzan, Sude a Esry jsou úzce spjaty s otřesy, jimž je vystavena jejich vlast. Román založený na skutečných událostech se odehrává v období od nástupu nacistů až po věk sociálních médií. V příběhu čtyř generací odvážné židovské rodiny autorka zkoumá hlubiny hrdosti, oddanosti a vytrvalosti.


...e zlomenými křídly Ayse Kulinová . Skladem 5+ ks 273 Kč ... Ptáci se zlomenými křídly - Ayse Kulinová | Elektronická ... ... ... Stane-li se vaším náboženstvím láska, budete se všude cítit jako doma. V Německu se dostane k moci Hitler a Schlimannovi se odtud stejně jako další Židé rozhodnou uprchnout. Útočiště najdou v Turecku, ale ani tam se nevyhnou problémům — vojenské ... Ptáci se zlomenými křídly. Nakladatelství Host. February 4 · Příběh čtyř generací neobyčejných, silných žen - od nástupu nacistů až po věk sociálních médií. Nová kniha Ayşe Kulinové zkoumá hlubiny hrdosti, oddano ... Kulin, Ayşe : Ptáci se zlomenými křídly ... . Nová kniha Ayşe Kulinové zkoumá hlubiny hrdosti, oddanosti a vytrvalosti. ... Ptáci se zlomenými křídly kniha od: Ayşe Kulin. 75 % 13 hodnocení ... Všechny informace o produktu Kniha Ptáci se zlomenými křídly - Ayşe Kulinová, ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY