Zmizení Stephanie Mailerové

Zmizení Stephanie Mailerové - Joël Dicker | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Joël Dicker
DIMENZE
8,3 MB
NÁZEV SOUBORU
Zmizení Stephanie Mailerové.pdf


Chcete si knihu přečíst?Zmizení Stephanie Mailerové ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Joël Dicker. Číst Zmizení Stephanie Mailerové Online je nyní tak snadné!

POPIS


V červenci 1994 je ospalé lázeňské městečko Orphea ve státě New York zburcováno děsivou událostí: ve vlastním domě je zavražděn starosta s celou svou rodinou, zabita je i svědkyně zločinu. Vyšetřování několikanásobné vraždy dostane na starost dvojice mladých ambiciózních policistů, Jesse Rosenberg a Derek Scott. Dopadnou a usvědčí vraha, za což získají povýšení i vyznamenání. Jenomže počátkem léta 2014 přijde za Jessem novinářka Stephanie Mailerová a oznámí mu, že tenkrát před dvaceti lety obvinil nesprávnou osobu. Načež ona sama za záhadných okolností zmizí.


... Stephanie Mailerové Autor: Dicker, Joël Nakladatel: Argo EAN: 9788025729748 ISBN: 978-80-257-2974-8 Originál: La disparition de Stephanie Mailer Překlad: Marková, Michala Popis: 1× kniha, vázaná, 592 stran, česky Rozměry: 15,5 × 21,7 cm Rok vydání: 2019 (1 ... Zmizení Stephanie Mailerové | Patro.cz | 22 let s Vámi ... . vydání) Jsou knihy, které i přes pokročilou hodinu v noci nemáte sílu ani chuť opustit. A právě takové píše Joel Dicker. Kniha o Baltimorských byla moje první od tohoto fenomenálního vypravěče, a i když nasadila laťku strašně vysoko, Zmizení Stephanie Mailerové se jí skoro dotklo. Zmizení Stephanie Mailerové. Celkové hodnocení ... Jenomže počátkem léta 2014 přijde ... Plnohodnotná kriminálka bez pátosu a extrémov - Zmizení ... ... . Kniha o Baltimorských byla moje první od tohoto fenomenálního vypravěče, a i když nasadila laťku strašně vysoko, Zmizení Stephanie Mailerové se jí skoro dotklo. Zmizení Stephanie Mailerové. Celkové hodnocení ... Jenomže počátkem léta 2014 přijde za Jessem novinářka Stephanie Mailerová a oz...SOUVISEJÍCÍ KNIHY