Otestuj si znalosti – Vlastivěda pro 5. třídu

Otestuj si znalosti – Vlastivěda pro 5. třídu - Radek Machatý | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Radek Machatý
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Otestuj si znalosti – Vlastivěda pro 5. třídu.pdf


Chcete si knihu přečíst?Otestuj si znalosti – Vlastivěda pro 5. třídu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Radek Machatý. Číst Otestuj si znalosti – Vlastivěda pro 5. třídu Online je nyní tak snadné!

POPIS


Ahoj holky a kluci! Máte rádi výzvy? Chcete zjistit, co vám jde, a kde je třeba trošku přidat? Otestujte sami sebe a vše se dozvíte! Testové úlohy z učiva vlastivědy jsou připraveny tak, aby pokryly všechna témata, o kterých se v 5. třídě učíte. Vybírat budete z několika možných odpovědí, z nichž správná je jen jedna. Vyhodnocení testů najdete v klíči na konci knihy. Díky testům si zopakujete učivo, ale dozvíte se i něco nového.


...j si znalosti - Vlastivěda pro 5. třídu ; Listování ... Učebnice vlastivědy | Knihy Dobrovský ... . Otestuj si znalosti - Vlastivěda pro 5. třídu Radek Machatý ... Otestuj si znalosti - Vlastivěda pro 4. třídu Radek Machatý ... Otestuj si znalosti - Vlastivěda pro 5. třídu . Radek Machatý ... Dům knihy.cz > Knihy > Společenské vědy > Otestuj si znalosti - Vlastivěda pro 4. třídu. Akce Skladacky-puzzle-akce Akce Dětské knihy se slevou Akce Superman za supercenu! Otestuj si znalosti - Vlastivěda pro 4. třídu ... Recenze produktu Otestuj si znalosti - Vla ... Otestuj si znalosti - Vlastivěda pro 5. třídu | Dumknihy ... ... . třídu ... Recenze produktu Otestuj si znalosti - Vlastivěda pro 4. třídu. Tento produkt nemá ještě žádnou recenzi. Otestuj si znalosti Vlastivěda pro 5. třídu - Machatý Radek . Ahoj holky a kluci! Máte r...SOUVISEJÍCÍ KNIHY