Rozpovídej se: Logopedická cvičení pro mladší předškolní věk

Rozpovídej se: Logopedická cvičení pro mladší předškolní věk - Lucie Krejčová | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Lucie Krejčová
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Rozpovídej se: Logopedická cvičení pro mladší předškolní věk.pdf


Chcete si knihu přečíst?Rozpovídej se: Logopedická cvičení pro mladší předškolní věk ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Lucie Krejčová. Číst Rozpovídej se: Logopedická cvičení pro mladší předškolní věk Online je nyní tak snadné!

POPIS


Publikace Rozpovídej se (nová edice) obsahuje praktická cvičení pro rozvoj řeči dětí v mladším předškolním větu (od věku 3 až 4 let), nicméně pracovní listy mohou využít i starší děti nebo děti z bilingvního prostředí, pokud v jejich řeči není probíraný jev dostatečně upevněn. Kniha je přehledně rozdělena do kapitol, jež kopírují přirozený vývoj řeči. V úvodu každé kapitoly najdete metodický návod, jak s danou částí pracovat. Samotné kapitoly jsou tvořeny kopírovatelnými pracovními listy, jež jsou doprovázeny žertovnými ilustracemi. Zábavná cvičení umožňují trénovat s dítětem vybraný jev a nepřeskakovat na složitější úkoly, dokud dítě nedosáhne dané úrovně. Publikace je primárně určena pro rodiče dětí, pedagogy mateřských škol a logopedy, avšak uplatní ji i odborníci z jiných profesí, jako například speciální pedagogové, asistenti dětí v mateřských či speciálních školách, logopedičtí asistenti nebo kliničtí logopedi.


...e Rozpovídej se (nová edice) obsahuje praktická cvičení pro rozvoj řeči dětí v mladším předškolním větu (od věku 3 až 4 let), nicméně pracovní listy mohou využít i starší děti nebo děti z bilingvního prostředí, pokud v jejich řeči není probíraný jev dostatečně upevněn ... Knihy z kategórie Predškoláci | kníhkupectvo Literama.sk ... . Publikace Rozpovídej se (nová edice) obsahuje praktická cvičení pro rozvoj řeči dětí v mladším předškolním větu (od věku 3 až 4 let), nicméně pracovní listy mohou využít i starší děti nebo děti z bilingvního prostředí, pokud v jejich řeči není probíraný jev dostatečně upevněn. Kniha je přehledně rozdělena do kapitol, jež kopírují přirozený vývoj ... Rozpovídej se. Logopedická cvičení pro mladší školní věk Vážení zákazníci, vzhledem k vzniklé situaci jsme DOČASNĚ PŘERUŠILI osobní odběry a doručování na Pickup pobočky. Zboží, kter ... Kniha: Rozpovídej se - Lucie Krejčová | Knihy.ABZ.cz ... . Kniha je přehledně rozdělena do kapitol, jež kopírují přirozený vývoj ... Rozpovídej se. Logopedická cvičení pro mladší školní věk Vážení zákazníci, vzhledem k vzniklé situaci jsme DOČASNĚ PŘERUŠILI osobní odběry a doručování na Pickup pobočky. Zboží, kter...SOUVISEJÍCÍ KNIHY