Zvířata v noci: Sova, Liška a Netopýr

Zvířata v noci: Sova, Liška a Netopýr - Thomas Müller | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Thomas Müller
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Zvířata v noci: Sova, Liška a Netopýr.pdf


Chcete si knihu přečíst?Zvířata v noci: Sova, Liška a Netopýr ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Thomas Müller. Číst Zvířata v noci: Sova, Liška a Netopýr Online je nyní tak snadné!

POPIS


Když zapadá slunce, ukládají se zvířata pomalu ke spánku. Ale jdou spát skutečně všechna? Ani nápad! Spousta z nich naopak ožívá až s přicházejícím večerem. Tahle obrázková knížka vám ukáže, která to jsou, a umožní vám nahlédnout do nočního dění v přírodě. Vydáme se po stopách výrů, bobrů, rysů i netopýrů a podíváme se, na koho můžeme v noci narazit v lese, u rybníka, na zahradě a ve městě. Poodhalíme tajemství živočichů opouštějících svůj úkryt a vydávajících se na toulky pod rouškou tmy.


...vířata v noci: Sova, liška a netopýr na www ... Svojtka v noci levně | Blesk zboží ... .alza.cz. Veškeré informace o produktu. Hodnocení a recenze Zvířata v noci: Sova, liška a netopýr od... Zvířata v noci Sova, Liška a Netopýr. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené. Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... Kniha: Zvířata v noci -- Sova, liška a ... Zvířata v noci - Sova, Liška a Netopýr ... . ... Kniha: Zvířata v noci -- Sova, liška a netopýr - Thomas Müller. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ... Pre zá...SOUVISEJÍCÍ KNIHY