Sen o Zeleném domě

Sen o Zeleném domě - Liz Rosenbergová | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Liz Rosenbergová
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Sen o Zeleném domě.pdf


Chcete si knihu přečíst?Sen o Zeleném domě ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Liz Rosenbergová. Číst Sen o Zeleném domě Online je nyní tak snadné!

POPIS


Milujete příběhy Anny ze Zeleného domu a chtěli byste se dozvědět víc o tom, jak vznikaly? Pak se musíte začíst do životopisu jejich autorky Lucy Maud Montgomeryové, kterou potkal neméně barvitý a dramatický osud. S touto biografií určenou dospívajícím i dospělým čtenářům poznáte fascinující osobnost pozoruhodné spisovatelky, která i přes každodenní útrapy, jimž musela čelit, dokázala svými knihami okouzlit miliony čtenářů z celého světa.


...Sen o Zeleném domě (Liz Rosenberg). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus! Sen o Zeleném domě Autor: Rosenbergová, Liz Nakladatel: Albatros EAN: 9788000058016 ISBN: 978-80-00-05801-6 Originál: House of Dreams: The Life of L ... Anna ze Zeleného domu: Sen o Zeleném domě - Liz Rosenberg ... ... . M. Montgomery Překlad: Nagyová, Petra Ilustrace: Knechtlová, Ivona Popis: 1× kniha, vázaná, 238 stran, česky Rozměry: 15 × 21 cm Rok vydání: 2020 (1. vydání) 0 hodnocení Sen o Zeleném domě 0. Pro hodnocení se přihlaste nebo zaregistrujte. Recenze: Buďte první, kdo ji napíše. Objevná biografie autorky milované série o Anně ze Zeleného domu. Milujete příběhy Anny ze Zeleného domu a cht ... Sen o Zeleném domě | Knižní klub Levné knížky ... . vydání) 0 hodnocení Sen o Zeleném domě 0. Pro hodnocení se přihlaste nebo zaregistrujte. Recenze: Buďte první, kdo ji napíše. Objevná biografie autorky milované série o Anně ze Zeleného domu. Milujete příběhy Anny ze Zeleného domu a chtěli byste se dozvědět víc o tom, jak vznikaly? Pak se musíte začíst do životopisu je...SOUVISEJÍCÍ KNIHY