Amulet

Amulet - Roberto Bolaňo | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Roberto Bolaňo
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Amulet.pdf


Chcete si knihu přečíst?Amulet ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Roberto Bolaňo. Číst Amulet Online je nyní tak snadné!

POPIS


Román Amulet navazuje na Divoké detektivy, podobně jako Vzdálená hvězda navazovala na Nacistickou literaturu v Americe. Vypravěčkou je Auxilio Lacouture, uruguayská básnířka a „matka všech mexických básníků“, která se v září roku 1968 při policejním zásahu na mexické univerzitě schovala na záchodě, kde přečkala několik dnů. Čas strávený na záchodě filozofické fakulty se stane tunelem času, který ji přenáší do minulých let v Mexiku i do těch, která má ještě před sebou. Ve strhujícím toku vyprávění, které sám Bolano přirovnává k partituře pro jediný nástroj, kdežto Divocí detektivové a 2666 jsou skladba pro orchestr, se objevují slavní skuteční i smyšlení básníci, malíři a další umělci včetně Artura Belana, a vypráví se také o cestování, o severním pólu a zapomenutých vraždách. Amulet je Bolanovým šestým románem, vydaným poprvé roku 1999 v nakladatelství Anagrama.


...efinition is - a charm (such as an ornament) often inscribed with a magic incantation or symbol to aid the wearer or protect against evil (such as disease or witchcraft) ... Amulet - IMDb ... . How to use amulet in a sentence. An amulet, also known as a good luck charm, is an object believed to confer protection upon its possessor.The word "amulet" comes from the Latin word amuletum, which Pliny's Natural History describes as "an object that protects a person from trouble". Anything can function as an amulet; items commonly so used include gems, statues, coins, drawings, plant parts, animal parts, and written words. Define amulet. amulet ... Uamulet.com เว็บ พระเครื่อง อันดับหนึ่งของเมืองไทย บอร์ด ... ... . Anything can function as an amulet; items commonly so used include gems, statues, coins, drawings, plant parts, animal parts, and written words. Define amulet. amulet synonyms, amulet pronunciation, amulet translation, English dictionary definition of amulet. amulet stylized, palm-shaped amulet of the Middle East, used to protect against the evil eye ) n. The Stonekeeper (Amulet ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY