Magos: Kompletní kniha případů Gregora Eisenhorna

Magos: Kompletní kniha případů Gregora Eisenhorna - Dan Abnett | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Dan Abnett
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Magos: Kompletní kniha případů Gregora Eisenhorna.pdf


Chcete si knihu přečíst?Magos: Kompletní kniha případů Gregora Eisenhorna ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Dan Abnett. Číst Magos: Kompletní kniha případů Gregora Eisenhorna Online je nyní tak snadné!

POPIS


Inkvizitor Gregor Eisenhorn strávil život pátráním v nejtemnějších oblastech a nejnebezpečnějších končinách Impéria po kacířství a Chaosu. Ale jak dlouho může člověk kráčet po takové cestě, aniž by sám podlehl vábení warpu? Je Eisenhorn stále ještě věrným ochráncem Trůnu, nebo už klesl na úroveň zla, které tak tvrdě potíral? Nejoblíbenější antihrdina světa Warhammeru 40 000 se vrací v nové knize, kde čelí svému nejstaršímu a nevytrvalejšímu nepříteli a zároveň je přinucen postavit se skutečné temnotě ve svém vlastním nitru. Black Library nabízí úplný výčet případů Gregora Eisenhorna spolu s ostatními povídkami Dana Abnetta oslavující práci Inkvizice. Čtvrtá kniha o inkvizitorovi G. Eisenhornovi navazující na trilogii Xenos, Malleus, Hereticus z cyklu Warhammer 40000.


...agos a kompletní kniha případů Gregora Eisenhorna(Dan Abnett) za skvelú cenu v internetovom kníhkupectve moja-kniha ... Novinky - Romány a povídky | Alza.cz ... .sk. Objavte aj ďalšie knihy najlacnejšie na internete. +421 907 989 588 (po-pia: 09:00-15:00) Čtvrtá kniha o inkvizitorovi G. Eisenhornovi navazující na trilogii Xenos, Malleus, Hereticus z cyklu Warhammer 40000. Magos Autor: Abnett, Dan Nakladatel: Polaris EAN: 9788073324308 ISBN: 978-80-7332-430-8 Originál: The Magos & The Definitive Casebook of Gregor Eisenhorn Překlad: Hrnčíř, Marek Popis: 1× kniha, brožovaná, 624 stran, česky Rozměry: 10,5 × 17,5 cm Rok vydání: 2020 (1. vydání) Kupte knihu Magos a kompletní kniha případů Gregora Eisenhorna (Dan Abnett) s 5 % slevou za 527 Kč v ov ... MAGOS | KNIHCENTRUM.cz ... . vydání) Kupte knihu Magos a kompletní kniha případů Gregora Eisenhorna (Dan Abnett) s 5 % slevou za 527 Kč v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, př...SOUVISEJÍCÍ KNIHY