Tracyho tygr

Tracyho tygr - William Saroyan | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
William Saroyan
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Tracyho tygr.pdf


Chcete si knihu přečíst?Tracyho tygr ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor William Saroyan. Číst Tracyho tygr Online je nyní tak snadné!

POPIS


Půvabný příběh o lásce, o fantazii a odvaze. Příběh o tygrovi, o Thomasu Tracym a Lauře Luthyové. Thomas Tracy je newyorský mladík, ke kterému se jednoho dne připojí jako stálý společník tygr, na něhož Tracy už od dětství čeká, aby v něm probudil lásku k dívce Lauře a naučil ho dalším důležitým věcem, jež potřebuje ke své proměně v muže. Co kdybychom každý měli svého tygra, který by nám ukazoval cestu k našim největším snům? Nové vydání kultovní novely v podobě dramatizované četby s mimořádným hereckým obsazením. Jako Tracy se představí Vojta Dyk, Martha Issová jako Laura, Arnošt Goldflam jako doktor Pingitzer, Ivan Trojan jako kapitán Huzinga a Lukáš Hlavica jako vypravěč. V dalších rolích Josef Abrhám, Jiří Lábus, Ilja Racek, Jaroslav Satoranský, Jiří Schmitzer, Pavel Nový a další. Nahrávku režíroval Jan Jiráň, hudbu složil Dominik Renč a je opatřena bonusem - doslovem, který ke knize napsal a také načetl profesor Martin Hilský. Audiokniha vychází s původní ilustrací na obálce od Jiřího Šalamouna. Jestli hledáte mezi knihami originální vánoční dárek, pak je právě tato audiokniha tím nejlepším tipem.


...tygr byl několikrát divadelně zpracován ... Kniha: Tracyho tygr - William Saroyan | Knihy.ABZ.cz ... . U nás ho hraje divadlo Na blízko ve dvou variantách. Normální a s překladem do znakového jazyka (každý herec má svého dvojníka, který všechna jeho slova překládá do znakového jazyka a zároveň je mu hereckým partnerem). Kniha: Tracyho tygr Autor: William Saroyan Přidal(a): Hatkins, Barbish William Saroyan. Autor byl americký prozaik, básník, dramatik a publicista. Narodil se 31.srpna 1908 v kalifornském ... Tracyho tygr - Wikipedie ... . Narodil se 31.srpna 1908 v kalifornském Fresnu ve velmi chudé rodině arménských imigrantů. Nové vydání americké kultovní novely čtenářům znovu připomene půvabný příběh Thomase Tracyho, newyorského mladíka, ke kterému se jednoho dne připojí jako stálý společník tygr, na něhož mladík už od dětství čeká, aby v něm probudil lásku k dívce Lauře a naučil ho dalším důležitým věcem, jež potřebuje mladík ke své proměně v muže. Tracyho tygr není jen ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY