Kde končí nebe

Kde končí nebe - Petra Lejsková-Langová | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Petra Lejsková-Langová
DIMENZE
9,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Kde končí nebe.pdf


Chcete si knihu přečíst?Kde končí nebe ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Petra Lejsková-Langová. Číst Kde končí nebe Online je nyní tak snadné!

POPIS


Zdravotní sestřička Bára se jednoho dne probouzí v nebi, neschopná vybavit si, jak a proč zemřela. V hlavě má jen chaotické útržky vzpomínek a nejasný pocit, že během svého života udělala něco špatně. Nečekaný návrat na Zem ji šokuje. Čas se posunul zpátky, zbývají necelé dva měsíce k napravení chyb. K hledání pravdy o sobě a svých blízkých. A možná i k cestě za osudovou láskou. Anebo je všechno úplně jinak…?


...í nebe . Zdravotní sestřička Bára se jednoho dne probouzí v nebi, neschopná vybavit si, jak a proč zemřela ... Novinky - Romantické eknihy | Alza.cz ... . V hlavě má jen chaotické útržky vzpomínek a nejasný pocit, že během svého života udělala něco špatně. Nečekaný návrat na Zem ji šokuje. Petr Malásek / Václav Kopta CD Zloděj duší 2007. Počet stran: 212, Cena: 124 Kč, Rok vydání: 2020, Nakladatelství: E-knihy jedou, - O čem asi přemýšlí ten, kdo právě zjistil, že je mrtvý? A co ho vůbec čeká dál?. - Zdravotní sestřička Bára se jednoho dne probouzí v nebi, neschopná vybavit si, jak a proč ... Elektronic ... Kde končí nebe | eknihyjedou.cz ... . - Zdravotní sestřička Bára se jednoho dne probouzí v nebi, neschopná vybavit si, jak a proč ... Elektronická kniha Kde končí nebe Petra Lejsková-Langová - Kde končí nebe Ukázky. Ukázka epub Ukázka mobi Ukázka pdf Novinka K...SOUVISEJÍCÍ KNIHY