Matkovražedkyně: Ironický román o zločinu

Matkovražedkyně: Ironický román o zločinu - Daniela Kovářová | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Daniela Kovářová
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Matkovražedkyně: Ironický román o zločinu.pdf


Chcete si knihu přečíst?Matkovražedkyně: Ironický román o zločinu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Daniela Kovářová. Číst Matkovražedkyně: Ironický román o zločinu Online je nyní tak snadné!

POPIS


Mrtvá matka a tři dcery, z nichž každá měla dobrý motiv i příležitost. Napjatý vztah matek a dcer se opakuje v mnoha rodinách a v každé generaci. Proč a jak zemřela teta Meluzína a která z dcer jí k tomu dopomohla? Policie o rodinné zkazky nemá zájem, a tak se pátrání na vlastní pěst ujímá rodinná přítelkyně. Rozplétá přitom stará tajemství obou rodin – té s mrtvou matkou, ale i své. Tajemství, které možná mělo zůstat utajeno. Šestnáctá lehce ironická kniha advokátky, spisovatelky a bývalé ministryně spravedlnosti, v níž se najde většina matek a dcer.


...ská současná literatura › Matkovražedkyně - Ironický román o zločinu Matkovražedkyně - Ironický román o zločinu - Kolářová Daniela - Napínavý román o zločinu psaný s humorem a lehkostí Mrtvá matka a tři dcery, z nichž každá měla dobrý motiv i příležitost ... krimi - iLiteratura.cz ... . Napjatý vztah matek a dcer se opakuje v mnoha rodinách a v kaž Autor:Daniela Kovářová Rozměr:137 x 206 x 17 mm Počet stran:240 Vazba:Pevná Výrobce:Mladá fronta Rok vydání:2020 Matkovražedkyně. Ironický román o zločinu - Daniela Kovářová: Krátky popis: Zlevněný produkt Matkovražedkyně.Ironický román o zločinu - Daniela Kovářová od výrobce Mladá fronta u nás najdete výhodně od 269 Kč : Obvyklá cena Matkovražedkyně Ironický román o zločinu. Přidat ... Vydavatelství Mladá fronta přichází s knihou Daniely ... ... . Ironický román o zločinu - Daniela Kovářová: Krátky popis: Zlevněný produkt Matkovražedkyně.Ironický román o zločinu - Daniela Kovářová od výrobce Mladá fronta u nás najdete výhodně od 269 Kč : Obvyklá cena Matkovražedkyně Ironický román o zločinu. Přidat recenzi A...SOUVISEJÍCÍ KNIHY